Omakotitalo, 75 m², Vantaa

Milloin: 15.03.2023 17:00

Missä: Kauriintie 11, 01480 Vantaa

Persoonallinen koti, jossa asiakkaan toiveet toteutuvat

Järjestämme 15. maaliskuuta talonäyttelyn mielenkiintoisessa omakotitalokohteessa Vantaalla.

Asiakkaamme toiveissa oli talvipuutarha olohuoneeseen ja se toteutettiin: Suunniteltiin isot ikkunat, vesipiste ja lasiväliseinä, jotta siellä voi kasvattaa esimerkiksi kukkia ja vihanneksia.

Tämä persoonallinen koti on pieni ja yksinkertainen, mutta suurien ikkunoiden ja fiksun tilankäytön ansiosta avara ja valoisa. Taloon ei haluttu saunaa, joten tila saatiin hyödynnettyä muualle. Tässä kohteessa asiakas halusi itse asentaa takan ja keittiön.

Olemme kohteessa kertomassa, miten asiakkaan toiveet ja valinnat muotoutuivat suunnitelmaksi ja valmiiksi kodiksi. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiin.

Tervetuloa talonäyttelyyn!

Milloin: 15.3.2023 klo 17-19

Missä: Kauriintie 11, 01480 Vantaa, seuraa Kylätimpureiden kylttejä perille asti

Tiedätkö jo millaisen kodin sinä haluat?

Ota yhteyttä, niin toteutaan toiveesi.

Pohditko vielä mitä kodiltasi haluat?

Lataa ideakirjamme – löydät täältä ajatuksia uuteen kotiisi.

Ota yhteyttä

Janne Varila

050 599 3984
janne@kylatimpuri.fi

Lataa ideakirja

Ideakirja sisältää asiakkaidemme toiveiden mukaan rakennettuja koteja. Lataa, tutustu ja inspiroidu!

Lataa ideakirja